En İyi Web Hosting Fiyatları

Seviyeniz veya bütçeniz ne olursa olsun, bizde herkes için bir şey var. Hostinger ile hızlıca çevrimiçi olun.

Web Hosting Planınızı Seçin

Ödeme Şartları
30 gün para iade garantili

%100 memnun kalmadığınız takdirde satın alma işleminizi takip eden 30 gün içerisinde ödemenizin iadesini talep edebilirsiniz. Süreç sorunsuz ve risksizdir. Daha fazla bilgi için lütfen Geri Ödeme Politikamızı inceleyin (istisnalar geçerli olabilir).

İhtiyacınız Olan Web Hosting Kaynakları

Hızlı Hosting Hizmetleri

Site Kur Aracı

Sezgisel Kontrol Paneli

Küresel Veri Merkezleri

Tam Güvenlik

Hızlı Hosting Hizmetleri

Kitlenize en iyi gezinme deneyimini sunun. Birinci sınıf sunucu teknolojimiz, web sitenizin her koşulda hızlı yüklenmesini sağlar. Planlarımız HTTP/3, IPv6, sınırsız bant genişliği* ve WordPress nesne önbelleğini* kullanır, böylece web siteniz her şeyin üstesinden gelebilir.

*Business plan ve üzeri

Site Kur Aracı

İlk web sitenizi mi kuruyorsunuz? Sorun değil, sezgisel web sitesi kurma aracımız sayesinde web sitesi kurmak herkes için erişilebilir ve eğlenceli bir hale gelir. Sürükle bırak düzenleyicimiz ve ızgara yerleşim planı, sitenizdeki her şeyin her zaman mükemmel görünmesini sağlar.

Sezgisel Kontrol Paneli

Vakit nakittir ve rutin site bakımı kolay ve hızlı olmalıdır. Şirket içinde geliştirdiğimiz hPanel, rutin kontrolleri kolaylaştırmanıza ve site sorunlarını gidermenize yardımcı olur. 17 dile çevrilmiştir ve küresel ekipler için de mükemmeldir.

Küresel Veri Merkezleri

Hızlı web siteleri istiyoruz. Bu nedenle Avrupa, Asya, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'da konuşlu küresel bir veri merkezi ağımız var. Kitlenizin fiziksel konumuna en yakın sunucuyu seçmeniz yeterli. Bunun için ekstra bir ücret talep edilmez.

Tam Güvenlik

Kendinizi ve hedef kitlenizi siber saldırılardan koruyun. Tüm web hosting hizmetlerimiz süresiz ve ücretsiz SSL sertifikası ile birlikte gelir. CloudLinux ve LVE kapsayıcılı ortamımız, eksiksiz DDoS koruması, otomatik site yedekleme ve güncellemeleri, şirket içinde geliştirilmiş WAF ve diğer birçok özellikle birlikte kullanıldığında, site güvenliği kabusunuz olmaz.

Hız

Hız

Tepki süresi 11-274 ms.

Destek

Destek

7/24 canlı sohbet.

Verimlilik

Verimlilik

En iyi fiyat/performans oranı.

Basitlik

Basitlik

9/10 hPanel'imizi temiz ve sezgisel buluyor.

Site Kur Aracı

Dakikalar içinde kusursuz bir web sitesi oluşturun

Site kur aracı dakikalar içinde bir site kurmanıza izin verir. Tasarım veya teknik becerilere ihtiyacınız yoktur. Online projenize başlamak için içgüdüsel sürükle ve bırak site kur aracını kullanın.

Bir şablon seçin

Bazıları güzel gözüken bir web site kurmanın zor olduğunu düşür. Bu yüzden profesyoneller tarafından oluşturulmuş aralarından seçebileceğiniz birçok şablona sahip harika bir web sitesi kurma aracı geliştirdik.
Web site kur
Site Kur Aracı