Üç.
İki.
Çevrimiçi.

Simple

Üç. İki. Çevrimiçi.

Hakkımızda

Misyonunuzu Çevrimiçi Yapmak İçin Buradayız

Hostinger, geliştiricilerden azimli blog yazarlarına ve işletme sahiplerine kadar herkes için çevrimiçi başarıyı mümkün kılmayı kendisine misyon edinmiştir. Hızlı hosting teknolojimiz, yapay zeka destekli Site Kurucumuz ve kullanımı kolay hPanel ile web sitenizi büyütmek çok kolaydır.
Misyonunuzu Çevrimiçi Yapmak İçin Buradayız

Adanmışlığın Verimlilikle Buluştuğu Yer

Çoğunuz gibi biz de başarının günlük sıkı çalışmayla geldiğine inanıyoruz. Bir milyondan fazla benzer düşünceye sahip içerik üreticisinin web sitelerinde bize güvendiğini görmek en büyük ödül ve ilham kaynağımız.
Merkezi Litvanya, Kaunas'ta bulunan Hostinger, 2020'nin en hızlı büyüyen hosting markasıdır*. Zyro site kur aracı ve Niaga Hosting markamızın birer parçasıdır.
Adanmışlığın Verimlilikle Buluştuğu Yer

Geçmişimiz

Güçlü Özelliklerimiz

Sorunsuz yönetim araçları

Web site hızı

7/24 özverili destek

Sorunsuz yönetim araçları

Alt yapınız veya teknik uzmanlığınız ne olursa olsun, site kurma ve yönetim araçlarımız, kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Alan adı, web hosting, e-posta ve daha pek çok şeyi hPanel ile tek yerden kontrol edin. Sürükle bırak özelliğiyle Hostinger Site Kur Aracı ile önemli olan şeylere daha fazla zaman ayırın. Dakikalar içinde web sitenizi kurup yayınlayın.

Web site hızı

Web sitesi kurmak isteyenlerin ve işletme sahiplerinin hızla ilerlemesini istiyoruz. %99,9 çalışma garantili, dünya çapında yayılmış sunucularımızla sitenizin dünyanın her yerinde milisaniyeler içinde yüklendiğini hayal edin. Kitlenize en iyi kullanıcı deneyimini sunun ve sitenizin yükselişine tanık olun.

7/24 özverili destek

İnterneti sallamayı amaçlayan her kararlı kullanıcı için buradayız. Müşteri Başarı ekibimiz 10+ dil konuşur, böylece düşüncelerinizi ve endişelerinizi kendi dilinizde güvenle iletebilirsiniz. Teknik sorunlarınız hakkında endişelenerek vakit kaybetmeyeceksiniz, size hızlı çözümlerle yardımcı olacağımıza söz veriyoruz.

Icon

Yakın zamanda Hostinger'ın Müşteri Başarı ekibiyle iletişim kurdum. Aldığım en destek hayatımda aldığım en iyilerinden birisiydi. Temsilcileri bilgilendirici ve yardımseverdi. Sağladığım az miktarda bilgiyle bile sorunu tespit edip hızlı bir şekilde çözmeyi başardılar.

Podaz Store
E-ticaret sitesi
Icon

Birkaç web tasarım ve web geliştirme kursu almış olsam da kendi başıma web sitesi yönetme konusunda yeniydim. Öğrendiklerimi uygulamak istedim, bu yüzden kodum üzerinde tam kontrolü bana verecek harika bir sunucu arayışına girdim. Hostinger'a bu şekilde ulaştım.

Andrew
Web Geliştiricisi
Icon

Şu anda Hostinger'da barındırdığım 94 web sitem var ve müşterilerim ile ben Hostinger'ı her zaman iki nedenden seviyoruz: sunucu hızı ve beş yıldızlı müşteri desteği. Hostinger ister bir acemi ister profesyonel bir geliştirici olun, herkese en uygun platformdur.

Jeremiah Kobina
Yazılım Mühendisi
TEKNOLOJİ

Gücümüz Yenilikten Gelir

Gücümüz Yenilikten Gelir
İNSAN

Adanmış Kahramanlar

Adanmış Kahramanlar
MÜŞTERİ TUTKUNLUĞUMUZ

Konuşmadan Önce Dinleriz

Konuşmadan Önce Dinleriz

Son Blog Yazıları

Branch left
Hostinger sağlam bir sağlayıcı
Bitcatcha
Branch right
Branch left
Birinci Sınıf Çalışma Süresi
PCMag
Branch right
Branch left
Bence kaliteli bir host
Quicksprout
Branch right