Üç.
İki.
Çevrimiçi.

Simple

Üç. İki. Çevrimiçi.

Hakkımızda

Misyonunuzu Çevrimiçi Yapmak İçin Buradayız

Hostinger, 2011 yılında kurulduğundan beri geliştiriciler ve müşterileri için hayatı kolaylaştıran hosting hizmetleri sunmayı misyon edindi. Sunucu teknolojisini sürekli güncelleyerek, müşteri desteğini geliştirerek ve kendi geliştirdiğimiz hPanel'i her gün yenileyerek bu sözümüzü yerine getiriyoruz.

Misyonunuzu Çevrimiçi Yapmak İçin Buradayız

Adanmışlığın Verimlilikle Buluştuğu Yer

Çoğunuz gibi biz de başarının günlük sıkı çalışmayla geldiğine inanıyoruz. Bir milyondan fazla benzer düşünceye sahip içerik üreticisinin web sitelerinde bize güvendiğini görmek en büyük ödül ve ilham kaynağımız.

Merkezi Litvanya, Kaunas'ta bulunan Hostinger, 2020'nin en hızlı büyüyen hosting markasıdır*. Zyro site kur aracı ve Niaga Hosting markamızın birer parçasıdır.

Adanmışlığın Verimlilikle Buluştuğu Yer

Geçmişimiz

Güçlü Özelliklerimiz

Sorunsuz yönetim araçları

Web site hızı

7/24 özverili destek

Sorunsuz yönetim araçları

Alt yapınız veya teknik uzmanlığınız ne olursa olsun, site kurma ve yönetim araçlarımız, kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Alan adı, web hosting, e-posta ve daha pek çok şeyi hPanel ile tek yerden kontrol edin. Sürükle bırak özelliğiyle Hostinger Site Kur Aracı ile önemli olan şeylere daha fazla zaman ayırın. Dakikalar içinde web sitenizi kurup yayınlayın.

Web site hızı

Web sitesi kurmak isteyenlerin ve işletme sahiplerinin hızla ilerlemesini istiyoruz. %99,9 çalışma garantili, dünya çapında yayılmış sunucularımızla sitenizin dünyanın her yerinde milisaniyeler içinde yüklendiğini hayal edin. Kitlenize en iyi kullanıcı deneyimini sunun ve sitenizin yükselişine tanık olun.

7/24 özverili destek

İnterneti sallamayı amaçlayan her kararlı kullanıcı için buradayız. Müşteri Başarı ekibimiz 11 dil konuşur, böylece düşüncelerinizi ve endişelerinizi kendi dilinizde güvenle iletebilirsiniz. Sorunlarınız hakkında endişelenerek vakit kaybetmeyeceksiniz, size hızlı çözümlerle yardımcı olacağımıza söz veriyoruz.

Geçenlerde hostinger müşteri hizmetleriyle görüştüm. Destek ekibinin hizmeti, gördüğüm en iyi çağrı ekibi. Sadece bilgi vermediler, aynı zamanda yardımcı da oldular. Küçük bir bilgiyle bile sorunu tespit edip hızlıca çözmeyi başardılar.

Podaz Store
E-ticaret sitesi

Bazı web tasarım ve geliştirme kursları aldım ve kendi başıma web sitesi yönetme konusunda yeniydim. Öğrendiğim becerileri uygulamak istedim, bu yüzden her şeyden önemlisi kod üzerinde tam kontrole sahip olacağım harika bir hosting sağlayıcı tercih ettim.

Andrew
Web Geliştiricisi

Hostinger üzerinde şu anda 94 adet web sitem var. Hem müşterilerim, hem de ben Hostinger'ı iki şey için daima fazlasıyla beğeniyoruz: Sunucu hızı ve beş yıldızlı müşteri desteği. Acemilerden profesyonel geliştiricilere, herkes için en iyi platform Hostinger'dır.

Jeremiah Kobina
Yazılım Mühendisi
TEKNOLOJİ

Gücümüz Yenilikten Gelir

En hızlı ve en verimli web hosting sağlayıcılarından biri olarak, sektördeki en son teknolojik gelişmelere uyum sağlamaya devam etmeyi hedefliyoruz. Gelişmiş anti-DDoS çözümleri, LiteSpeed destekli teknolojiler ve özel yapım kontrol panelimiz hPanel ile sunucularımızın altyapısını sürekli olarak geliştiriyoruz.

Gücümüz Yenilikten Gelir
İNSAN

Adanmış Kahramanlar

54 ülkede 1000'den fazla çalışanıyla Hostinger, dünya çapında en hızlı büyüyen web hosting sağlayıcılarından biridir. Müşterilerimizle yakından ilgilendiğimiz gibi, profesyonel olarak büyüyebilmek ve müşterilerimizi bir sonraki seviyeye taşıyabilmek için kendi ekibimizle de ilgileniyoruz. Hostinger'a katılın ve bizimle gelişin!

Adanmış Kahramanlar
MÜŞTERİ TUTKUNLUĞUMUZ

Konuşmadan Önce Dinleriz

Müşterimiz olarak sizler, Hostinger'da ekibimizin en başındasınız. Geri bildirimleriniz, ürünlerimizi, süreçlerimizi ve genel müşteri memnuniyetimizi iyileştirmenin anahtarıdır. Anket, yorum ve bire bir görüşmeler yoluyla her zaman müşterilerimizin fikirlerini alırız.

Konuşmadan Önce Dinleriz

Son Blog Yazıları

Branch left
Hostinger sağlam bir sağlayıcı
Bitcatcha
Branch right
Branch left
Birinci Sınıf Çalışma Süresi
PCMag
Branch right
Branch left
Bence kaliteli bir host
Quicksprout
Branch right