En İyi Ücretsiz Hosting

Veya yolculuğunuza Premium planımızla başlayın. Yıllık satın aldığınızda ücretsiz kişisel domain, süresiz SSL ve DDoS koruması elde edin.

Başlangıç fiyatı
26,99 /ay
İndirimin kalan süresi:
- : - : - : -
En İyi Ücretsiz Hosting

Ücretli ve Ücretsiz Hosting Hizmetleri Arasında Seçim Yapın

Ödeme Şartları

Hostinger Neden Aradığınız Hosting Firması?

Hostinger'da, modern web siteleri kurmanın istikrarlı, güvenli ve optimize edilmiş bir hosting ortamı gerektirdiğini biliyoruz. Ayrıca bunun için servet harcamamanız gerektiğine inanıyoruz.

Icon
OptimizasyonluGüvenliHızlıGeliştirici Dostu
OptimizasyonluGüvenliHızlıGeliştirici Dostu

WordPress Optimizasyonlu Ücretsiz Web Hosting

Sunucularımızdan uzman destek ekibimize kadar her şeyin en iyi ücretsiz WordPress hosting deneyimi için tasarlandığından emin oluyoruz. Dahası, web sitenizin her zaman çevrimiçi olarak kullanılabilir olması için %99,9 çalışma süresi sağlamak üzere platformumuzu hem ücretsiz web hosting hem de ücretli hosting için sürekli olarak ince ince ayarlıyoruz.

WordPress Optimizasyonlu Ücretsiz Web Hosting

Neden 000webhost?

Ücretsiz hosting, çevrimiçi girişiminiz için sağlam bir başlangıç noktası olabilir. 000webhost, kontrol panelli ücretsiz web hosting ve alan adı hizmetleri sunan en saygın sağlayıcıdır. Tek kuruş harcamadan web sitenizi kurup güvenilir hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Bol Disk Alanı ve Bant Genişliği

Her ücretsiz web hosting hesabı, 300 MB disk alanı ve 3 GB bant genişliğine sahiptir. Bulut depolama teknolojimiz sayesinde web sitenizi kolayca kurabilir ve yönetebilirsiniz. Bir sonraki adımı atmaya hazır olduğunuzda, ücretsiz hostingden Premium, Kurumsal veya Bulut Sunucu planına yükseltin.

Cloudflare Korumalı Ad Sunucuları, PHP, MySQL ve FTP

PHP, MySQL ve FTP ile kapsamlı ücretsiz hosting sunuyoruz. Cloudflare DNS Güvenlik Duvarı koruması sayesinde de web sitenizi istenmeyen ziyaretçilere karşı koruyabilirsiniz. DNS ad sunucularınızın önüne yerleştirilerek altyapınızı korur ve yalnızca istediğiniz trafiği gönderir. Cloudflare aktivasyonu basit ve ücretsizdir; domaininizin DNS kayıtlarını yönlendirmeniz yeterlidir.

SSD'li Ücretsiz Hosting

Web sitesi hızı, çalışma süresi kadar önemlidir. 000webhost bulut altyapısı sayesinde ücretsiz siteniz hızlı ve gecikme olmadan yüklenir. Intel Xeon işlemcili özel sunucular, 24 GB RAM ve en yeni nesil SSD disk sürücüleri, teknolojimizi öne çıkaran unsurlardır.
Neden 000webhost?

Ücretsiz WordPress Hosting

Ücretsiz WordPress hosting hizmetimizle blogunuzu veya kurumsal web sitenizi birkaç dakika içinde çalışır duruma getirin. Reklam ve teknik yapılandırmalar hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Dosyalarınızı FTP veya WordPress aracılığıyla yükleyin, MySQL veritabanları oluşturun ve cron işlerinizi çalıştırın veya her şeyi otomatik pilotta bırakın.

Ödüllü Ücretsiz Hosting Sağlayıcı

000webhost, 10 yıl üst üste yeni başlayanlar için "En İyi Ücretsiz Web Hosting Platformu" seçildi. Kontrol panelinin basitliği, ücretsiz site kur aracına erişim, çok çeşitli web hosting özellikleri ve destekleyici topluluğu, 000webhost'u mükemmel bir ücretsiz hosting sağlayıcı yapıyor.
Neden 000webhost?

000webhost bedava web hosting ile çevrimiçi yolculuğunuza başlayın

Ücretsiz Web Hosting Kullanın

Hostinger tarafından desteklenen 000webhost, güvenilir sunucuları, reklamsız siteleri ve %99,99 çalışma süresini garanti eder. Hosting, PHP, MySQL, FTP ve cPanel ile kodlamayı öğrenin ve denemeler yapın. Birkaç dakika içinde ücretsiz bir site kurun, WordPress blogu oluşturun veya güzel bir e-ticaret sitesi tasarlayın.

Kontrol Panelli Mükemmel Ücretsiz Hosting

İlk web sitenizi kurmak ve büyütmek için ihtiyacınız olan her şey. Ücretsiz web hosting, dijital dünyayı deneyimlemek ve tanımak için ideal bir ortamdır. Acemi web yöneticilerinin profesyonellere dönüştüğü yer.
000webhost bedava web hosting ile çevrimiçi yolculuğunuza başlayın

Gelişmiş Site Kur Aracı

Gelişmiş Site Kur Aracı
30 gün para iade garantili

%100 memnun kalmadığınız takdirde satın alma işleminizi takip eden 30 gün içerisinde ödemenizin iadesini talep edebilirsiniz. Süreç sorunsuz ve risksizdir. Daha fazla bilgi için lütfen Geri Ödeme Politikamızı inceleyin (istisnalar geçerli olabilir).

Ücretsiz Hosting Planı SSS

En iyi ücretsiz web hosting hizmeti hakkında sık sorulan soruların yanıtlarını bulun.

Ücretli ve ücretsiz hosting arasındaki farklar nelerdir?

Icon

Ücretsiz hosting iyi mi?

Icon

Ücretsiz hosting nasıl alınır?

Icon

Bedava hosting hizmetimle nasıl ücretsiz bir alan adı alabilirim?

Icon

Ne tür bir web hosting hizmetine ihtiyacım var?

Icon

000webhost, WordPress hosting de sunuyor mu?

Icon

000webhost'tan Hostinger'a geçebilir miyim?

Icon

Ücretsiz hosting hizmetinin artıları ve eksileri nelerdir?

Icon